Reference

"Na chalupě jsme strávili letošní vánoce. Ačkoliv to bylo poprvé, co jsme na svátky byli mimom domov, cítili jsme se tu velmi příjemně a Štědrý večer u krbu byl kouzelný. Mailová komunikace s majiteli probíhala velmi dobře a pružně. Čekalo nás i domácí cukroví od paní majitelky a také milý povánoční koncert v místní kapličce, který svědčil o tom, že místní spolu opravdu žijí. Celý týden jsme si všichni na chaloupce užili, na Štědrý den romanticky nasněžilo, v chaloupce bylo teplo, pokoje čisté, útulné, mládež si užila bazen a dospěláci saunu. Opravdu milé místo, které stojí za to navštívit a strávit zde pár volných dní v naprostém klidu."

 

Zajícovi a Maťákovi

Před dvěmi dny jsme se vrátili z týdenního pobytu u Křížkových v Chrástově a bez přehánění můžeme říct, že to byl nejlepší týden, jaký jsme kdy zažili v rámci mnoha zkušeností, které máme z různých chat a chalup po celé ČR  Realita v tomto případě ještě převyšuje dojem z internetové prezentace, což je velmi výjimečné. Vše, tedy čistota, prostředí, servis paní a pana domacích, na výtečnou. Máme velkou radost, že jsme našli místo, kam se určitě budeme chtít vrátit. Ať už rádi plavete (v jakémkoli počasí  ), jezdíte na kole, máte rádi procházky, lenošíte u krbu či se jen tak kocháte tichou přírodou, přijdete si na chalupě v Chrástově na své. Nelze rovněž nezmínit blahodárné masážní schopnosti pana domácího a sladkou pozornost paní domácí. Jako bonus nám Křížkovi zařídili na začátek dubna nezvykle krásné počasí  Naše hodnocení: 10 bodů z deseti!

 

K a T Žůrkovi, Praha

 

Minulý rok jsme byly chalupou, ale hlavně i prostředím v němž je zasazená, tak okoluzleni, že jsme se sem prostě museli vrátit. Opět jsme neodolali fenomenálním masážím pana Křížka a holky si zkusili i ubrouskovou techniku v podání paní Křížkové. Příští rok přijedeme zase, jen zvažujeme, zda to nebude v zimě . Děkujeme za příjemné strávení letní dovolené s pozdravem

Kaiserovi "Lábusovci" z Dubí

 

Děkujeme za poskytnutí střechy nad hlavou v tak krásném a klidném prostředí. Bylo nám ve Vaší chalupě opravdu pohádkově, vůbec se nám nechtělo odjíždět a všem kdo psal, že je týden málo...je to pravda, týden je strašně málo!!!

To se musí zopakovat!

Ještě jednou děkujeme!!!!

Kristina Ohlídalová, Zlín.

 

Vážení přátelé,

pokud hledáte úžasnou přírodu, klid a pohlazení na duši, je to to nejlepší místo pro zregenerování vašich sil. Neskutečně jsme si to všechno užívali a vřele doporučujeme i Vám. V neposlední řadě jsme se setkali s fajn lidmi, kteří nám poskytli, co nám na očích viděli a za to ještě jednou moc děkujeme. Doufám, že jsme tu nebyli naposledy.

Srdečně zdraví rodiny

Herčíkova a Jarešova

 

Vielen Dank!

Vielen Dank für den Frühjahrsurlaub, den wir bei Ihnen verbracht haben. Vielen Dank dafür, dass alles so nett war. So vorbereitet, so schön. Das Haus ist wie aus einem Märchen, tolles Angebot an Ausflugszielen, tolle Masagen. Sehr angenehm war es mit den Kindern im Garten oder am Abend am Kaminfeuer mit einem Glas Wein.

Wenn man zum ersten Mal irgendwohin fähr, is es immer ein Risiko. Diesmal ohne schlechte Überraschungen.

Vielen Dank auch für die fabelhafte Betreuung und jedes Entgegenkommen!

Wir kommen gerne mal wieder!

die Familie

Grinholc (Znojmo, Stockerau, Danzig)

 

Krásný prodloužený víkend jsme strávili u Křížkových v Chrástově. Nadšeni jsme byli jak z krásné, čisté, prostorné chalupy a milých domácích, tak z krásného okolí. Dovolená v Chrástově patří mezi naše nejhezčí. Na bazén a večerní posezení u krbu budeme všichni velmi dlouho a rádi vzpomínat. Dovolenou v Chrástově si určitě zopakujeme třeba v letních měsících.

Brzobohatí

 

Velice příjemný pobyt, vše dokonale uklizené, čisté a vońavé. Vyhřívaný bazén ideální nejen pro děti, jsme moc rádi, že jsme tady strávili dovolenou. mockrát za vše děkujeme.

Kutkovi

 

Děkujeme za krásný pobyt v malebné chaloupce v Chrástově u rodiny Křížkových. Ocenili jsme nejen nádhernou zahrádku s vyžitím pro děti, ale i útulný, krásný a především naprosto čistý interiér, kde se nám celý týden skvěle odpočívalo. Nejen

že nám majitelé doporučili spoustu možností k výletům po okolí, ale dokonce nám zprostředkovali návštěvu blízkého kravína, kde jsme si mohli prohlédnout a pohladit třeba jen pár hodin stará telátka i koťátka. Ocenili jsme to my dospělí a naše

děti z toho byly nadšené. Stejně tak i ze super bazénu s protiproudem, kde jsme strávili spoustu času a který se nám opouštěl opravdu jen velmi těžce :-) A to ani nemluvím o výborném koláči a štrůdlu ke snídani, který peče paní Křížková.

Ještě jednou děkujeme rodině Křížkových za nádherný pobyt u nich a těšíme se, že se k nim příští rok zase vrátíme.

 

Martenkovi

Po roce jsme se vrátili a opět jsme byli nadšeni. I když polovinu naší rodiny ochromila rýma, užili jsme si to u Vás náramně. Po bazénu a večerním posezení u krbu se nám opravdu stýská. Naše dcera často vzpomíná na králíky a hřiště na návsi a syn na projížďky na kole. Moc se nám líbil výlet do Tábora (muzeum Lega a čokolády), ZOO Jihlava, město Pelhřimov (muzeum rekordů a kuriozit, peklo, muzeum strašidel). V okolí je spousta možností k výletům a za jeden týden se to bohužel stihnout nedá. To znamená, že jste nás, milí Křížkovi, neviděli naposledy. Děkujeme.

 

Bukovi z Buštěhradu

 

Rodina Baťkova z Lechotic a Otrokovic děkují Křížkům za krásně strávený týden a pokud budete mít cestu okolo Zlína, rádi Vás uvidíme.

 

 

Byliśmy w Chrastowie na początku maja całą rodziną (tzn dziadkowie, dzieci i wnuki) i wszyscy bardzo miło wspominamy ten pobyt. Wygodny, wspaniale wyposażony dom, sympatyczni, gościnni własciciele, przepiekna okolica. Z ogromnej ilosci atrakcji każdy z nas znalazł coś dla siebie - basen, plac zabaw, ognisko, spacery, zwiedzanie okolicznych miejscowości, masaż relaksacyjny, wieczorne pogawędki przy kominku. Dodatkowo umilały nam czas swoim śpiewem kosy. Bardzo byśmy chcieli jeszcze kiedyś spedzić tu wakacje.

Urszula i Edek Grinholc (Wejherowo, Polska) z rodziną.

 

 

Chalupa je nádherná s perfektním vybavením, úplná nádhera je vnitřní bazén, všechno krásně naklizený a čistý, majitelé milí a vstřícní. Celkově naprostý nadstandart. Už deset let s vnoučaty objíždíme chalupy po celé republice a tato chalupa byla suverénně nejlepší, co jsme kdy viděli. Byli jsme nadšeni, hned jak jsme přijeli.

 

Schořová Soňa

Děkujeme za poskytnutí střechy nad hlavou v tak krásném a klidném prostředí. Bylo nám ve Vaší chalupě opravdu pohádkově, vůbec se nám nechtělo odjíždět a všem kdo psal, že je týden málo...je to pravda, týden je strašně málo!!!

To se musí zopakovat!

Ještě jednou děkujeme!!!!

 

Kristina Ohlídalová, Zlín

Dovolenkuji se svou rodinou po českých chalupách již řadu let, tahle je první, do které se chci vrátit....

Tak příjemní lidé, překrásné prostředí a v okolí spousta zajímavých míst...

Chalupa jako ze snu, okamžitě jsem se tady cítil naprosto skvěle...

Ještě jednou dík a příští rok nashle, milí Křížkovi!

 

Milan Bellay,Skalica

Vážení přátelé,

pokud hledáte úžasnou přírodu, klid a pohlazení na duši, je to to nejlepší místo pro zregenerování vašich sil. Neskutečně jsme si to všechno užívali a vřele doporučujeme i Vám. V neposlední řadě jsme se setkali s fajn lidmi, kteří nám poskytli, co nám na očích viděli a za to ještě jednou moc děkujeme. Doufám, že jsme tu nebyli naposledy.

 

 Herčíkova a Jarešova

 

Všem Křížkům (starším, mladším i těm nejmladším) děkujeme za nesmírně příjemných 14 dnů prožitých u Vás na chalupě. Přejeme zdraví, plno sluníčkových dní a těšíme se za rok na shledanou. Pobyt u Vás byl pro nás skutečný balzám a pohlazení po duši.

Dana a Pavel Holíkovi, Iva a Pája, Betynka

 

 

Opět jsme se po roce vrátili na tuto úžasnou chalupu a opět musíme říci, že jsme našli zase pohodu, krásné prostředí ( uvnitř i venku ), užili jsme si bazén, procházek podzimní přírodou. Paní domácí jako vždy nezklamala - čistota, krásná výzdoba, pan domácí má zlaté ručičky - jeho masáže pomohly zregenrovat naše ztuhlá záda :-)

A náš čtyřnohý zlatý koliák Kim se spřátelil s malou černou čtyřnohou ďáblicí Meginkou a pěkně si spolu zařádili.

Už si plánujeme další rok, tohle je místo, kam se člověk strašně rád vrací a bude vracet.

Moc děkujeme

Brňáci

Alena + Renda + Kim

 

Děkujeme mnohorkát za krásný jarní týden v Chrástově.

Každý víme, že jet někam poprvé je vždycky risk a že fotky mohou klamat. U této chaloupky je vše tak, jak má být. Všechno je čisté, fungující. Prostředí krásné, milé, příjemné. Žádná nepříjemná překvapení, žádná "ALE". Vše je připraveno tak, abyste opravdu mohli začít relaxovat hned poté, co si vybalíte. Děti ocenily zahradu, houpačku, rodiče bazén, masáže, venkovní ohniště a možnost zajít s dětmi okouknout domácí zvířátka..... Samozřejmě nesmíme zapomenout na velmi milé a vstřícné majitele, báječný sobotní drobenkový koláč a nového koníčka - vystřihovánky do oken.

Děkujeme! Rádi se k Vám vrátíme!

Grinholcovi (Znojmo,Stockerau,Gdansk)

 

 

Děkujeme za krásný pobyt o prázdninách. Byli jsme příjemně překvapeni z prostornosti chalupy a hlavně z absolutní čistoty, což jsme ocenili hlavně proto, že máme malé děti. Ty byly nadšeny z bazénu (a nejen ony). Rybník s lodičkou taky nemá chybu. Díky za masáž, moc pomohla od akutních problémů s krční páteří. Díky spoustě zajímavostí v relativně blízkém okolí, klidu na zahradě a přátelské atmosféře domácích jsme mohli strávit v Chrástově jednu z nejhezčích dovolených!

Tománkovi z Valašska

 

Dobře vybavená, ale hlavně pohodlná chalupa s překrásným, čistým bazénem v upravené zahradě uprostřed klidné vesnice. Určitě se vrátíme!

 

Večeřovi